Kalender

<<  Märts 2017  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Paikuse avatud Noortekeskus PANOKE Prindi
  • Aadress: Paide mnt 19, Paikuse vald
  • Telefon: +372 5459 0323
  • E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
  • Veebileht: https://www.facebook.com/pages/PaNoKe/189332871086408?sk=timeline

Avatud: E-R 12:00 - 20:00


Eesmärk:

Noortekeskuse tegevuse eesmärk on ennetada ning pidurdada noorte ühiskonnavastaste või sotsiaalselt vähesidusate hoiakute väljakujunemist. Noortekeskus tegeleb noorte vaba aega sisutava, vaimseid huvisid ja eetilisi väärtushinnanguid arendava ning eneseteostust ja meelelahutust võimaldavate tegevuste kavandamisega, korraldamisega ning koordineerimisega.PaNoKe eesmärgiks on pakkuda Paikuse noortele positiivseid alternatiivtegevusi oma vaba aja sisustamiseks - turniire, teemaõhtuid, koolitusi, väljasõite, grupitöid, omaalgatusi, meisterdamist, muusikalisi tegevusi, erinevaid mänge ja muidu toredat seltskondlikku tegevust. 

Võimalused:

Paikuse ANK Panoke omab ruume kolmel tasapinnal - kokku 214 m2. Meil on 2 avarat mängusaali, eraldi lauatennise tuba, seminari/filmituba ja bändiruum. Lisaks mängudele ja vabaaja veetmise võimalusele, on noorel võimalus meie juures kasutada ka kerge eine valmistamiseks el.pliiti, veekeetjat, külmkappi ja mikrolaineahju. 

  • siseruumimängud - piljard, lauajalgpall, koroona, lauaõhuhoki, lauatennis, noolemäng, erinevad laua-, kaardi- ja nuputamismängud (twister, Cashflow 101, Monopol, Alias, kabe, male jpm.), erinevad joonistamise - ja meisterdamise tarbed. Hulganisti raamatuid ja ajakirju.  
  • õuemängud - rulad, rulluisud (kiivrid, kaitsmed), kelgud, jalg-ja võrkpall, pentanque, indiaca, sulgpalli komplektid, täpsusviskemängud, yatzy,  
  • tehnika - arvutid, kodukinosüsteem, teler, x box kinect, projector, muusikakeskus,- bändiruumis on meil klassikalised kitarrid, elektrikitarr + võim, basskitarr+võim, trummikomplekt, džembetrumm, süntesaator, erinevad löökpillid (kõlapulgad, triangel, kastanjetid, kõlaplaadid, marakad, tamburiin), karaoke komplekt, aktiivkõlarid+helipult, mikrofonid, lavavalgustehnika.Kokkulepitud aegadel on võimalus ruumi ja vahendeid kasutada, samuti võtta kitarritunde (täpsem info See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ). 

ÜRITUSED:

Avaldame ürituste kohta iga kuu täpsema kava FB lehel, samas täiendame seda jooksvalt erinevate põnevate tegevustega.

Reeglina toimuvad esmaspäeviti viktoriinid ja lauamängude võistlused.Teisipäeviti meisterdamise töötoad.Kolmapäeviti turniirid piljardis, lauajalgpallis, lauaõhuhokis, lauatennises.Neljapäeviti erinevad kohtumised/töötoad/külalisesinejad/huvitegevused/karjääri töötoad/nõustamised.Reedeti filmiõhtud.Lisaks erinevad väljasõidud, kaasatud EVSide üritused (rahvusvahelised teemanädalad), suuremad väliüritused (P.Õ.M.M. , KEAT, Lastekaitsepäev, Noortenädal, fotojahid, Tervisepäev jpm.)

Paikuse ANKi juures toimetab ka Paikuse Noortevolikogu.